Dystir


Soleiðis spæla øll liðini hjá HB - Grøn bakgrund í viðmerking = heimavøllur hjá HB


Gul bakgrund= obs broyting


Menn og kvinnur - vaksin




























































 Lið  Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
 Betri-menn 22.apríl Við Stórá TB/FC Suðuroy/Royn 15.00
 Betri-kvinnur 22.apríl Gundadalur 17.15 Útsettur frá 15.apríl
 1. deild menn 21.apríl Fuglafjørður ÍF 15.30
 Old boys +45  28.apríl Sandur


 Old girls +35 28.apríl Klaksvík      
 3. deild 21.apríl Gundadalur Undrið FF a 19.00 Undrið FF heimadyst - niðari vøllur
U21 & U17 dreingir




































 Lið  Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
 U21 dreingir A 23.apríl Gundadalur AB 20.00
 U17 dreingir A 21.apríl Gundadalur B36 16.00 Heimadystur 
 U17 dreingir B 21.apríl
25.apríl
Vági
Fuglafjørður
TB/FCS/Royn
ÍF
14.00
18.00

ÚTSETTUR frá 18.mars

U15 dreingir




































 Lið  Dagur   Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
U15 dreingir A  21.apríl Gundadalur HB b 10.30 ovari vøllur
U15 dreingir B
21.apríl Gundadalur HB a 10.30 Heimadystur ovari vøllur
U15 dreingir C 21.apríl Margáir EB Streymur b 15.00




U13 dreingir





























































 Lið  Dagur   Stað  Móti   Kl.  Viðmerking
HB A 21.apríl
Sandavági 07 Vestur a, Giza Hoyvík a og EB S a 09.00 Bólkur A Útsett frá 24/3
HB B 21.apríl
Gundadalur
B36 a, NSÍ a og TB a 12.15 T.V.- BólkurBÚtsett frá 24/3- B36 skipar
HB c 21.apríl
Streymnes
KÍ a, B68 a og EB Streymur a 09.00 Bólkur C Útsett frá 24/3
HB d
Skála a, TB b og B36 b Bólkur G - Hava leikt 3 umfør 
HB F 21.apríl
Miðvágur Giza H. b, EB Streymur c, MB a og Skála b 10.00 Bólkur H Útsett frá 24.mars
HB g 21.apríl
Hoyvík
Giza Hoyvík c, NSÍ c, AB b og B36 c 10.00 Bólkur I Útsett frá 24/3

U11 dreingir













































































 Lið   Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
HB A
Víkingur a, AB a og EB Streymur a Bólkur A - hava leikt 3 umfør
HB B  21.apríl
Fuglafjørður B36 c, 07 Vestur a og ÍF a 09.00 Útsett frá 24. mars!
HB C  Klaksvík
07 Vestur b, KÍ a og B68 a
Bólkur D - Skuldi verið 24.mars
HB D 21.apríl
Tvøroyri  AB b, ÍF b og TB a 11.20 Bólkur E Útsett frá 24. mars 
HB E
NSÍ b, Skála a og FC Suðuroy a Bólkur F - hava leikt 3 umfør
HB F 22.apríl Sandur KÍ c, B36 e og B71 a 13.00 ÚTSETT frá 24.mars -Bólkur H
HB G
EB Streymur b, Giza Hoyvík a og Skála c Bólkur I - hava leikt 3 umfør
HB H B36 d og B36 f
Bólkur J - Skuldi verið 24.mars

U9 dreingir













































 Lið  Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
HB A 21.apríl
5.maj
Runavík
Eiði/Streymnes
07 Vestur a, NSÍ a+b, EB Streymur a og HB b 10.30

Bólkur B
HB B 21.apríl
5.maj
Runavík
Eiði/Streymnes
07 Vestur a, NSÍ a+b, EB Streymur a og HB a 10.30

Bólkur B
HB C 21.apríl
5.maj
Argir
Gundadalur
B36 a+b, AB a, KÍ a og KÍ b 10.00

Bólkur A
B36 skipar kapping
HB D 21.apríl
5.maj
Gundadalur
Vágur 
ÍF a, Víkingur a+b, FC Suðuroy a og FC Suðuroy b 12.30
 
HB skipar Niðari vøllur
Bólkur D
  
U8 dreingir





















 Lið  Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
U7 HB 21.apríl
5.maj
Sørvágur
Gundadalur
07 Vestur a, B36 a, EB Streymur a, NSÍ a og B36 b 13.00

Bólkur A
B36 skipar kapping

U7 gentur og dreingir





























 Lið  Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
U7 HB a 21.apríl
5.maj
Sørvágur
Runavík
07 Vestur a, B36 a+b, EB Streymur a, AB a+b og NSÍ a 11.00

Bólkur A
U7 HB b 21.apríl
5.maj
Toftir
Gøta/Leirvík
B68 a+b, EB Streymur a+b og Víkingur a+b 09.00

Bólkur B


Kvinnur og gentur





































































































 Lið   Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
Betri-kvinnur
22.apríl Gundadalur 17.15 Útsettur frá 15. apríl
U18 gentur 21.aprí
25.apríl
Klaksvík
Gundadalur

B36 (heimadyst)
16.00


ÚTSETT frá 24/3 og 4/4

U15 gentur A
21.apríl
Gundadalur
Klaksvík
TB

14.30
ÚTSETTUR frá 24/3

U15 gentur B
21.apríl

Gundadalur
FC Suðuroy
07 Vestur

14.00
ÚTSETTUR frá 31/3
Heimadystur Tórsvøllur
U13gentur HB a Klaksvík
07 Vestur a, KÍ a og NSÍ a
BólkurA- Skuldi verið 24/3
U13gentur HB b 21.apríl
Fuglafjørður ÍF a og KÍ c 11.00 Útsett frá 24/3!Bólkur E
U11gentur HB a 20.apríl
Hoyvík
Giza Hoyvík a+b og HB b 17.00
U11gentur HB b 20.apríl
Hoyvík
Giza Hoyvík a+b og HB a 17.00
U11 gentur HB c 21.apríl
Tvøroyri Giza Hoyvík c, KÍ b, MB a og TB a 11.20 Útsett frá 24/3
U9 gentur HB a 21.apríl
5.maj
Tvøroyri
Gøta/Leirvík
Víkingur a+b, EB Streymur a, TB a og HB b 13.00



U9 gentur HB b 21.apríl
5.maj 
Tvøroyri
Gøta/Leirvík
Víkingur a+b, EB Streymur a, TB a og HB a 13.00