KOMANDI DYSTIR


EFFODEILDIN
TB/FCS/Royn - HB
fríggjadagin 23. juni
kl. 20.00

 
1. DEILD MENN
HB - ÍF
leygardagin 22. juli
kl. --.--


HB - B36
leygardagin 24. juni
kl. 18.00


 

 


Stuðlar







Dystir

Soleiðis spæla øll liðini hjá HB - Grøn bakgrund í viðmerking = heimavøllur hjá HB

Gul bakgrund= obs broyting

 Menn og kvinnur - vaksin
 Lið  Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
 Effodeildin 23.juni við Stórá TB/FCS/Royn 20.00
 1. deild menn 21.juni Gundadalur Víkingur 20.00
 1. deild kvinnur 24.juni Gundadalur B36 18.00 Steypadystur seinna 1/2 finala - ovari vøllur
 Old boys +45 



U18 & U16 dreingir
 Lið  Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
 U18 dreingir A 22.juni Argir AB 19.30 framskundað frá 26.juni
 U18 dreingir B



 U16 dreingir A
Runavík
NSÍ
ÚTSETTUR

 U16 dreingir B



U14 dreingir
 Lið  Dagur   Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
U14 dreingir A  24.juni Gundadalur Víkingur 12.00 Steypadystur 1/2 finala - Tórsvøllur
U14 dreingir B





U14 dreingir C 24.juni Gundadalur B36 c
ÚTSETTUR
U14 dreingir E  24.juni Vágar 07 Vestur
ÚTSETTUR
U14 dreingir F 26. juni Gundadalur MB 17.30 Útsettur frá 24. juni

U12 dreingir
 Lið  Dagur   Stað  Móti   Kl.  Viðmerking
HB A 25.juni Margáir EB Streymur a, NSÍ a og Giza Hoyvík b 14.00
HB B 25.juni Hoyvík Giza Hoyvík a, 07 Vestur og B36 a 13.00
HB C 25.juni Gundadalur HB d, B68 b, KÍ og B71 14.00 Niðari vøllur - HB skipar kapping
HB D 25.juni Gundadalur HB c, B68 b, KÍ og B71  14.00 Niðari vøllur - HB skipar kapping
HB E 25.juni Margáir EB Streymur b, EB Streymur c og Víkingur b 16.00
HB F 25.juni Gøta Víkingur a, B36 b og B68 a 15.00
HB G 25.juni Skála HB h, NSÍ b, EB Streymur d og Skála 14.00
HB H 25.juni Skála HB g, NSÍ b, EB Streymur d og Skála 14.00
HB I 25.juni Runavík B36 c, Giza Hoyvík c og NSÍ c 14.00

U10 dreingir
 Lið   Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
HB dreingir A+B




HB dreingir C+D+E








U8 dreingir
 Lið  Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
U8 dreingirA-B-C-D


U8 dreingir E-F


  
U6 gentur og dreingir
 Lið  Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
U6 HB A


U6 HB B

  

Kvinnur og gentur
 Lið   Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
1.deild kvinnur
24.juni Gundadalur B36 18.00 Steypadystur, seinna 1/2 finala
U17 gentur 23.juni
16.august
Gundadalur

B36
AB/B71

18.00
ÚTSETTUR
ÚTSETTUR frá 17/6
HeimadysturNiðari vøllur
U14 gentur A 24.juni Gundadalur EB Streymi
ÚTSETTUR
U14 gentur B
Gundadalur
ÍF

ÚTSETTUR frá 20.mai
U12 gentur A




U12 gentur B




U12 gentur C 25.juni Sandur B36 b, B71 og NSÍ 14.15
U10 gentur A-B




U8 gentur A


U8 gentur B