KOMANDI DYSTIR


EFFODEILDIN
HB - Víkingur
sunnudagin 30. apríl
kl. 15.00

 
1. DEILD MENN
ÍF - HB
leygardagin 29. apríl
kl. 11.00


HB - ÍF/Víkingur
mikudagin 3. mai
kl. 18.00



 
 

 


Stuðlar







Dystir

Soleiðis spæla øll liðini hjá HB - Grøn bakgrund í viðmerking = heimavøllur hjá HB

Gul bakgrund= obs broyting

 Menn og kvinnur - vaksin
 Lið  Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
 Effodeildin 30.apríl Gundadalur Víkingur 15.00
 1. deild menn 29.apríl Fuglafjørður (Fløtugerði) ÍF 11.00
 1. deild kvinnur 3.mai Gundadalur ÍF/Víkingur 18.00
 Old boys +45  29.apríl B36, B68 og Víkingur Toftir 15.00

U18 & U16 dreingir
 Lið  Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
 U18 dreingir A 1.mai Klaksvík KÍ a 19.15
 U18 dreingir B 1.mai Klaksvík KÍ b
 ÚTSETTUR
 U16 dreingir A 29.apríl Gundadalur ÚTSETTUR Heimadystur- Ovari vøllur
 U16 dreingir B 29.apríl Gundadalur 07 Vestur 13.00 Heimadystur- Ovari vøllur

U14 dreingir
 Lið  Dagur   Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
U14 dreingir A  29.apríl
2.mai
Gundadalur
Gundadalur
NSÍ
Skála
15.00
17.45
Heimadystur- Tórsvøllur
ÚTSETTUR frá 8/4 - Tórsvøllur - 
Cadbury steypakapping
U14 dreingir B
29.apríl Gundadalur 16.30 Heimadystur- Tórsvøllur
U14 dreingir C 29.apríl Argir AB 12.30
U14 dreingir E 
29.apríl
Runavík
Gundadalur
NSÍ b
B36 c

09.00
ÚTSETTUR frá 25.mars
B36 heimadyst- Tórsvøllur
U14 dreingir F 29.apríl
Sandavágur
07 Vestur b
14.00

 

U12 dreingir
 Lið  Dagur   Stað  Móti   Kl.  Viðmerking
HB A 6.mai Gundadalur KÍ b, Giza Hoyvík a og Skála a HB skipar kapping
HB B 6.mai Runavík B36, NSÍa og MBa

HB C 6.mai Gundadalur EB Streymur a, NSÍ b og TB a HB skipar kapping
HB D 6.mai Vágar HBe, KÍa og 07 Vestur

HB E 6.mai Vágar HBd, KÍa og 07 Vestur

HB F 6.mai Toftir Víkingur a, B68 b og B36 b
HB G 6.mai Gøta/Leirvík Víkingur b, B68 a, TB b og FC Suðuroy a
HB H 6.mai Gundadalur B36 c, EB Streymur c og Giza Hoyvík c Giza Hoyvík skipar kapping
HB I 6.mai Runavík HBj, KÍd og NSÍd

HB J 6.mai Runavík HBi, KÍd og NSÍd


U10 dreingir
 Lið   Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
HB dreingir A
29.apríl Runavík B36 a og b, TB og NSÍ 13.00 Bólkur A
HB dreingir B og C 29.apríl Toftir Víkingur a, b og c ,B68 a og b og B71  10.00 Bólkur D
HB dreingir D og E 29.apríl Fuglafjørður FC Suðuroy a, ÍF a og b og KÍ b 14.00 Bólkur C
HB dreingir F oh G  29.apríl Gundadalur B36 g og h, 07Vestur c og d og Skála c 10.00 Niðari vøllur
HB skipar kapping
HB dreingir H og I 29.apríl Klaksvík KÍ c og d, AB d og e, EB Streymur b og NSÍ b 12.30 Bólkur G

U8 dreingir
 Lið  Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
U8 dreingirA-B-C 6.mai Runavík B36 c og d, AB a, NSÍ a og KÍ a

U8 dreingir E-F 6.mai Gundadalur B36 e og f, MB a, NSÍ b og KÍ b og c
HB skipar kapping
U7 dreingir G-H-I 6.mai Skála 07 Vestur d, NSÍ c og Skála c

  
U6 gentur og dreingir
 Lið  Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
U6 HB A 6.mai Runavík B36 a, AB a, KÍ og NSÍ

U6 HB B 6.mai Eiði/Streymnes EB Streymur a, b og c, Giza Hoyvík a, Skála a og B71 a
U6 HB C 6.mai Klaksvík B36 e, FC S a, KÍ c og NSÍ c

  
Kvinnur og gentur
 Lið   Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
1.deild kvinnur
3.mai Gundadalur ÍF / Víkingur 18.00
U17 gentur 12.mai Gundadalur Skála
U14 gentur A 29.apríl Gundadalur Víkingur 18.00 Heimadystur- Tórsvøllur
U14 gentur B 29.apríl Gundadalur Skála 10.30 Heimadystur- Tórsvøllur
U12 gentur A 6.mai Gøta/Leirvík EBStreymur a, NSÍ og Víkingur b
U12 gentur B 6.mai Gundadalur AB b, KÍ b, B36 c og HB c
B36 skipar kapping
U12 gentur C 6.mai Gundadalur AB b, KÍ b, B36 c og HB b B36 skipar kapping
U10 gentur A-B 29.apríl Klaksvík EB Streymur a, KÍ a og NSÍ a 14.15
U10 gentur C-D 29.apríl Klaksvík B68 a og b, EB Streymur b, KÍ b og NSÍ b 10.30
U8 gentur A-B 6.mai Argir AB a, B36 a, b og c, TB a og b