KOMANDI DYSTIR


EFFODEILDIN
ÍF - HB
hósdagin 24. august
kl. 18.00

 
mikudagin 23. august 
kl. 18.00


EBS/Skála - HB
sunnudagin 27. august
kl. --.--


 

 


Stuðlar







Dystir

Soleiðis spæla øll liðini hjá HB - Grøn bakgrund í viðmerking = heimavøllur hjá HB

Gul bakgrund= obs broyting

STEYPAFINALUR!!
 Lið  Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
U18 25.august Tórsvøllur NSÍ 19.00
U16 26.august Tórsvøllur 16.00
U14 26.august Tórsvøllur NSÍ 13.00
Kvinnur 9.september Tórsvøllur EB Streymur

Menn og kvinnur - vaksin
 Lið  Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
 Effodeildin 24.august Fuglafjørður ÍF 18.00
 1. deild menn 23.august Gundadalur AB 18.00 Heimadystur - niðari vøllur
 1. deild kvinnur 27.august Eiði EBS/Skála
 Old boys +45 



U18 & U16 dreingir
 Lið  Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
 U18 dreingir A 21.august
25.august
Gundadalur
Tórsvøllur
B36
NSÍ
19.15
19.00
B36 heimadyst
Steypafinala
 U18 dreingir B 28.august
30.august
Gundadalur
Klaksvík
07 Vestur
KÍ b
19.30

Heimadystur - niðari vøllur
útsettur frá 21.august
 U16 dreingir A

26.august
30.august
Runavík
Gundadalur
Tórsvøllur
Vágar
NSÍ
HB b

07 Vestur
ÚTSETTUR
ÚTSETTUR

16.00


Frá 12.august
Steypafinala

 U16 dreingir B
30.august
Gundadalur
Toftir
HB a
B68
ÚTSETTUR

Frá 12.august


U14 dreingir
 Lið  Dagur   Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
U14 dreingir A  26.august Tórsvøllur NSÍ 13.00 Steypafinala
U14 dreingir B
27.august Trongisvágur TB/FCS/Royn

U14 dreingir C
27.august
Gundadalur
Gundadalur
B36 c
Skála

ÚTSETTUR frá 24. juni
Heimadystur
U14 dreingir E 
Vágar
07 Vestur

ÚTSETTUR frá 24. juni
U14 dreingir F
20.august
Gundadalur
Runavík
MB
NSÍ b

17.00
ÚTSETTUR frá 24. juni
ÚTSETTUR frá 19.august

U12 dreingir
 Lið  Dagur   Stað  Móti   Kl.  Viðmerking
HB A 2.september
16.september


B68, Giza Hoyvík, KÍ og TB



HB B 2.september
16.september

B36, EB Streymur, NSÍ og Víkingur





HB C 2.september
16.september


07 Vestur a, B71 a, kÍ c og NSÍ b



HB D 20.august
2.september
16.september
Vágur

Gundadalur
07 Vestur b, B36 b og FC Suðuroy a


14.00




HB skipar kapping
HB E 2.september
16.september


07 Vestur c, FC Suðuroy b og KÍ b



HB F 2.september
16.september
Skála
EB Streymur
EB Streymur c, Skála b, MB a og HB g




HB G 2.september
16.september
Skála
EB Streymur
EB Streymur c, Skála b, MB a og HB f




HB H 3.september
16.september
Gundadalur
Skála
B36 d, Skála a, NSÍ c og HB i



HB skipar kapping

HB I 3.september
16.september
Gundadalur
Skála
B36 d, Skála a, NSÍ c og HB h



HB skipar kapping


U10 dreingir
 Lið   Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
HB dreingir C+D 26.august
16.september
30.september
Gundadalur
Vágar
Gøta/Leirvík
07 Vestur a+b og Víkingur a+b+c

HB skipar kapping


HB dreingir E+F 26.august
16.september
30.september
Toftir
Klaksvík
Gundadalur
B36 c+d+e, B68 b og KÍ e+f



B36 skipar kapping
HB dreingir I+J 26.august
16.september
30.september
Gundadalur
Skála
Vágar 
B36 f+g, 07 Vestur c+d og Skála d B36 skipar kapping



U8 dreingir
 Lið  Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
U8 dreingir A-B 26.august
2.september
10.september
23.september
Gøta/Leirvík
Runavík
Gundadalur
Klaksvík
KÍ a, NSÍ a og Víkingur a+b

HB skipar 


U8 dreingir C-D 26.august
2.september
9.september
23.september
Gundadalur
Margáir/Eiði
Gundadalur
Vágar
07 Vestur a, EB/S a og B36 a+b 
HB skipar

B36 skipar

U8 dreingir E 26.august
10.september
16.september
23.september
Toftir
Vágur
Fuglafjørður
Sandur 
 B68 a+b+c, B71 a, FCS a+b, ÍF a+b, MB a og Skála b    
  
U6 gentur og dreingir
 Lið  Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
U6 HB A 26.august
9.september
23.september
Gundadalur
Margáir/Eiði
Gundadalur
B36 a+b og EB Streymur a
B36 skipar kapping

HB skipar kapping
U6 HB B 27.august
9.september
23.september
Vágur
Gundadalur
Toftir
AB a, B36 c, B68 a+b og FCS a+b HB skipar kapping  

Kvinnur og gentur
 Lið   Dagur  Stað  Móti  Kl.  Viðmerking
1.deild kvinnur
27.august Eiði EBS/Skála
U17 gentur
25.august
27.august
Gundadalur
Gøta/Leirvík
Hvalba
AB/B71
Víkingur
TB/FCS/Royn


13.30
frá-17/6Heimad


U14 gentur A 26.august Gundadalur B36
Heimadystur
U14 gentur B
25.august
Gundadalur
Gundadalur
ÍF
MB

Úts frá 20.mai
Heimadystur
U12 gentur A 2.september
16.september
30.september
Margáir/Eiði
Gøta/Leirvík
Skála
B36, EB/S, KÍ, Skála og Víkingur





U12 gentur B


U12 gentur C 2.september
16.september
Gøta/Leirvík
Margáir/Eiði
NSÍ a, EB/S b og Víkingur b


U10 gentur C-D  2.september
16.september
30.september
Trongisvágur
Gundadalur
Vágar 
07 Vestur a+b+c, KÍ b, TB a og Víkingur a+b+c



HB skipar

U8 gentur A-B 26.august
9.september
16.september
23.september
Vágar
Gundadalur
Miðvágur
Vágar
07 Vestur a+b+c og MB a HB skipar